Lajme

Arrestohet një i dyshuar për dhunim në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:09 | 14 September 2022

Një i dyshuar është arrestuar dje për rastin e dhunimit të ndodhur me 22 qershor të këtij viti.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM/Prishtinë 22.06.2022-10:00. Lidhur me rastin, gjatë hetimeve të zhvilluara është identifikuar një i dyshuar mashkull kosovar i cili është arrestuar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Të tjera