Lajme

Arrestohet një femër që kanosi ish të dashurin

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 15 January 2020

Pas një mosmarrëveshje që kishte me ish të dashurin e saj një femër nga Lipjani ka kanosur të dashurin e saj.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh, shkruan Gazeta inFokus.
Sipas Policisë pas intervistimit e njëjta është dërguar në mbajtje,

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj. E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport./Gazeta inFokus/

Të tjera