Lajme

Arrestohet një e mitur në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 09:19 | 25 October 2021

Një femër e mitur është arrestuar në Vushtrri, pasi që aksidentalisht kishte goditur viktimën femër gjithashtu e mitur.

“Është arrestuar e dyshuara, femër kosovare e mitur, pasi që aksidentalisht e kishte goditur viktimën femër kosovare, e mitur. Viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera