Lajme

Arrestohet një burrë në Lipjan, rrahu babain dhe vëllanë e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:15 | 11 September 2022

Është arrestuar një person në Lipjan, pasiqë rrahu babain dhe vëllanë e tij.

Policia bën të ditur se kjo ka ndodhur pas një mosmarrëveshje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht babin dhe vëllain e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera