Lajme

Arrestohet një burrë në Klinë dyshohet se dhunoi një grua

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 12 September 2022

Policia e Kosovë ka njoftuar për një rast tjetër dhunimi në Klinë. Sipas policisë rasti dyshohet të ketë ndodhur në mesnatën e së shtunës.

Personi i dyshuar për veprën e dhunimit, është gjetur dhe është arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kryer veprën e dhunimit ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e Policisë./Gazeta Infokus/

Etiketa:

Të tjera