Lajme

Arrestohet në Skenderaj i kërkuari me urdhërarrest ndërkombëtar

Autori: Gazeta inFokus 09:47 | 20 May 2024

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një person në Skenderaj, i njëjti është kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës i dyshuari është arrestuar në fshatin Marinë të Skenderajt.

Policia thotë se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

-Advertisement-

Fsh. Marinë, Skenderaj / 19.05.2024-17:15. Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera