Lajme

Arrestohet ne aeroport

Autori: Gazeta inFokus 12:06 | 01 May 2017

olicia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në aeroportin Adem Jashari.

I dyshuari është arrestuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore Prishtinë dega Lipjan, transmeton Infokusi.com

I njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Smrekonicës./INFOKUSI

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera