Lajme

Arrestohet në Aeroport një person i cili ishte në kërkim

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 29 September 2022

Në orët e hershme të mëngjesit të hënën u arrestua një burrë në Aeroportin Adem Jashari, shkruan Gazeta Infokus.

Për personin e arrestuar kishte urdhër gjykate për arrestim dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

‘’Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe është dërguar në mbajtje deri sa të dërgohet në gjykatë’’ raportoi policia./Gazeta Infokus/

Të tjera