Lajme

Arrestohet Mitrovicasja pasi ngacmoi një grua

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 27 January 2023

Një grua është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar një grua tjetër, shkruan Gazeta Infokus.

Rasti ka ndodhur në fshatin Kçiq i Madh në Mitrovicë rreth orës 8 të mëngjesit, derisa sipas policisë ngacmimi është bërë pas një mosmarrëveshjeje të dy gratë kishin pasur më herët.

E dyshuara është liruar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që pas një mosmarrëveshje të më hershme ka ngacmuar viktimën femër  kosovare. Me vendim të prokurorit, e dyshuar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e Policisë./Gazeta Infokus/

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera