Lajme

Arrestohet i dyshuari që kanosi prokurorin, Policia thotë se kishte të veshur antiplumb

Autori: Gazeta inFokus 10:00 | 05 July 2024

Policia e Kosovës ka arrestuar një person dje në Prishtinë, meqë i njëjti nuk e kishte liruar zyrën e prokurorit dhe e kishte kanosur me fjalë të njëjtin.

Gjatë kontrollit trupor, Policia njofton se i njëjti kishte të veshur një antiplumb.

“KANOSJE- Prokuroria Themelore Prishtinë 04.07.2024-10:54. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që nuk kishte liruar zyrën e prokurorit dhe i njëjti ka kanosur me fjalë ankuesin mashkull kosovar. Gjatë kontrollit trupor i dyshuari kishte të veshur një antiplumb, i cili është sekuestruar. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe zgjeron shtrirjen në rajon, arrin marrëveshje bashkëpunimi me zinxhirin kroat Plodine

Të tjera