Lajme

Arrestohet djali nga Lipjani që tentoi ta rrah babën e tij

Autori: Gazeta inFokus 09:09 | 25 January 2022

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një mashkull nga komuna e Lipjanit, pasi i njëjti kishte tentuar ta sulmoj fizikisht babën e tij, shkruan Gazeta inFokus.

E gjithë kjo ngjarje mes djalit dhe babës ka ndodhur për shkak të një mosmarrëveshje në familje.

“Pas një mosmarrëveshje në familje i dyshuari mashkull  kosovar ka tentuar ta sulmoj fizikisht babanë e tij viktimën mashkull  kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera

rel="nofollow"