Lajme

Arrestohet 27-vjeçari i dyshuar për tetë vepra vjedhjeje dhe asgjësim pasurie në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:17 | 24 November 2021

Arrestohet 27-vjeçari i dyshuar për tetë vepra vjedhjeje dhe asgjësim pasurie në Fushë Kosovë

Policia e rajonit të Prishtinës ka arrestuar një 27-vjeçar me inicialet A.M., nën dyshimin se i njëjti është përfshirë në së paku tetë vepra të ndryshme, kryesisht vjedhje dhe asgjësim pasurie në Fushë Kosovë.

Në një komunikatë të lëshuar nga Policia e Kosovës bëhet e ditur se policia ka filluar një hetim më të gjerë dhe me urdhër të prokurorit të shtetit i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, për tu proceduar më tej.

Të tjera