Lajme

Arrestohen një burrë dhe një grua në Gjakovë, u rrahën mes vete

Autori: Gazeta inFokus 10:17 | 21 June 2024

Janë arrestuar dy të dyshuar, një grua dhe një burrë në Gjakovë, pasi të njëjtit dyshohet se janë përleshur fizikisht në mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit.

Lidhur me rastin e dyshuara ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit është liruar, ndërsa i dyshuari ka refuzuar tretmanin mjekësor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër dhe një mashkull kosovarë pasi të njëjtit dyshohet se janë përleshur fizikisht në mes vete duke i shkaktuar lëndime trupore njëri-tjetrit.

-Advertisement-

Lidhur me rastin e dyshuara ka pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit është liruar, ndërsa i dyshuari ka refuzuar tretmanin mjekësor dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera