Lajme

Arrestohen dy shqiptarë dhe një serb në Leposaviq, u kapën duke kontrabanduar mallra

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 26 February 2024

Janë arrestuar tre persona në Leposaviq, dy shqiptarë dhe një serb, të cilët dyshohen se kontrabandonin mallra.

“Të dyshuarit edhe pse nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve policor për tu ndaluar, policia ka arritur që të ndaloj automjetin e dyshuar”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. Rasti ne procedure hetimore.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera