Lajme

Arrestim në Gjilan për armëmbajtje pa leje

Autori: Gazeta inFokus 11:52 | 15 May 2017

Është arrestuar një person në Gjilan  pasi i është gjetur një  revole e tipit TT me tre fishekë.

Sipas Policisë së Kosovës revolja është gjetur në veturën e të dyshuarit gjatë një kontrolle, transmeton infokuis.com

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, kurse rasti vazhdon në procedurë të rregullt./INFOKUSI

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera