Lajme

Arresohen 16 persona

Autori: Gazeta inFokus 11:54 | 01 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë arrestuar 16 persona

Personat janë arrestuar në lokacione te ndryshme dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, transmeton Infokusi.com

Nga 16 të arrestuarit vetëm 3 janë liruar në procedurë të rregullt.

8 janë dërguar në mbajtje ndërsa 5 janë dërguar në vuajtje  të dënimit/INFOKSUSI

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera