Lajme

Arratisen katër persona nga Enti Special në Shtime

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 04 February 2023

Katër persona, përfshirë tre meshkuj dhe një fermër, janë arratisur nga Enti Special në Shtime, raporton Policia e Kosovës.

Lidhur me këtë janë njoftuar të gjitha njësitet policore.

Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera