Rozë

Armina Mevlani nuk përmbahet, publikon bisedat erotike (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 23:45 | 28 August 2017

Blogerja Armiana Mevlani është bërë më romantike seç duhet.

Partnerja e Shkëlzen Berishës ndan shpesh në rrjet sociale meme të cilat u ngjajnë sitatatave të tyre të përditshme. Këtë herë Armina ka shpërndarë një bisedë pikante madje disi djallëzore.

‘Dhe unë të dëshiroj…’dhe më pas biseda duket se bëhet më tepër erotike.

-Advertisement-

‘Oh mjaft’-shkruhet në përfundim duke lënë të kuptohet se pas telefonit është dëgjuar diçka provokuese.

Me anë të kësaj mini bisede Armina na ka lënë të hamendësojmë se si janë telefonatat e saj me Xenin.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera