Rozë

Arjoni i “Për’puthen” i propozon të dashurës martesë, pamje nga surpriza romantike

Autori: Gazeta inFokus 22:48 | 29 September 2021

Arjon Luli u bë i njohur falë emisionit “përputhen”.

Ai nuk e gjeti dashurinë në program, por që jashtë programit u bë çift me Serena Sula e cila njihet si blogere.

Dje ajo ka festuar 20 vjetorin e lindjes ku befasinë më të mirë e mori nga partneri i saj.

Ai vendosi t’i propozojë martesë në këtë ditë të veçantë.

Vet Arjoni ndau disa imazhe në llogarinë e tij duke treguar dhuratat që ia ka bërë.

Unazë floriri, arushë të madhe dhe lule, këto ishin detajet që e bën që Selena të përjetoi natën më të mirë të jetës./Indeksonline/

Të tjera