Rozë

Arjola tregon të pasmet e formësuara në pasqyrë

Autori: Gazeta inFokus 21:00 | 13 July 2022

Arjola Demirin e njohim të gjithë.

Qysh nga seriali O sa mire, pastaj te Portokallia e së fundi e kemi parë edhe ne Big Brother VIP.

Arjola nga të gjitha famën dhe mbështetjen më të madhe e mori gjatë kohës sa ishte në BBV.

Aktorja së fundi ka ndarën një imazh tejet tëheqës teksa reflektimi në pasqyrë i tregon të pasmet e formësuara.

Të tjera