Rozë

Arjola: Seksi është shumë i rëndësishëm, tepër, ekstrem i rëndësishëm

Autori: Gazeta inFokus 15:10 | 11 October 2021

Arjola Demiri dhe Ilir Shaqiri janë dy çiftet që kanë vazhduar lojën vendosur nga Big Brother. Pyetjet janë nga më të ndryshmet, derisa një rreth seksit erdhi drejtuar aktores shkodrane.

“Sa i rëndësishëm është seksi për ty”, ishte pyetja për aktoren e cila nuk hezitoi të përgjigjej

“Seksi është shumë i rëndësishëm, tepër i rëndësishëm, ekstrem i rëndësishëm. Ka të bëjë shumë. Një marrëdhënie e shëndoshë bazën e ka te seksi. Më pëlqen seksi”, tha aktorja shkodrane.

Ndryshe, gjatë kësaj bisede me Ilirin, aktorja ka folur edhe për tradhtinë e bashkëshortit të saj, të cilin e kishte falur për 6 vite me radhë

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të tjera