Rozë

Arjola Demiri zbulon se më në fund gjeti dashurinë

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 09 February 2023

Aktorja Arjola Demiri, tha se e ka gjetur dashurinë e vërtetë përmes një kënge.

Në videon e postuar ajo po dëgjonte “dashuria e vërtetë jam unë”.

“Jam plotësisht dakord”,ka shkruar aktorja në mbishkrim duke e thënë se dashuria e vërtetë është vetja e saj.

Ajo dukej në top formë duke buzëqeshur teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera