Rozë

Arjola Demiri s’ka limit, e tepron me zhveshje në Big Brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 15 October 2021

Aktorja e njohur shqiptare po shfaqet joshëse duke venë në dukje asetet e trupit të saj.

Arjola Demiri mori sërish vëmendje me veshjen në transmetimin live të “Big Brother VIP”.

Ajo edhe sonte ka zgjedhur të shfaqet provokuese e veshur me një fustan me ngjyrë të kaltër dhe me dekolte të hapur.

Banorja e spektaklit “Big Brother VIP”, po zgjedh veshje paksa jo edhe të përshtatshme për tu shfaqur në publik.

Të tjera