Rozë

Arjola Demiri ‘dridh’ zemrat e shikuesve të Big Brother, ka një mesazh emocionues për ta

Autori: Gazeta inFokus 22:20 | 05 January 2022

Aktorja e njohur tropojane, Arjola Demiri, vjen me një mesazh inspirues për të gjithë fansat e saj, shkruan Gazeta inFokus.

Arjola tash e tre muaj është pjesë e shtëpisë së famshme “Big Brother Vip”, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Artistja vlerësohet shumë nga publiku për karakterin e saj të fortë, ajo madje ka përshëndetur të gjithë duke u thënë “Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë”, kanë qenë fjalët e Demirit.

Kujtojmë se Ariola, ka potencuar se qëllimi i saj në ‘Big Brother Vip’, është t’i fitojë paratë për të ndërtuar një shtëpi për të dhe tre fëmijët e saj./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera