Rozë

Arjani i nxorri “ustain” dhe ai është Fationi? Shqipja përputhet jashtë programit me të

Autori: Gazeta inFokus 20:11 | 25 May 2021

Shqipja u rikthye në “Përputhen” pas kaq kohësh dhe pati një përballje me Tean e disa deklarata të forta.

Por shumë vëmendje mori edhe deklarata që dha mbi jetën e saj personale.

Ish-konkurrentja nuk është më beqare.

E pyetur nga Bora nëse ka nisur ndonjë lidhje, Shqipja u vendos në siklet e më pas pranoi se po njeh dikë.

Shqipja: Jam në një njohje

Por ai që e nxorri edhe më zbuluar ishte Arjan Konomi i cili duket se di diçka!

Ai shkruajti në një foto krah Shqipes kështu:

“Shqipja e qetë dhe e qeshur.

Mos vallë ka rënë në ndonjë usta? Po çfarë ustai do jetë?”

Ndërsa Shqipja nuk e la pa përgjigje: “Hahaha Arjan Konomi; nuk të shpëton gjë!”, u shpreh ajo duke na lënë të kuptojmë se vërtet ka rënë në një “usta”.

Të jetë ky “usta” Fationi?

Dyshja u shfaqën shumë të afërt në festën e programit.

Nuk dimë të themi gjë, por ku i dihet se dyshja shpesh herë na kanë ngacmuar për marrëdhënien e tyre./party

Të tjera