Lajme

Arifi:  “Ramushi është Kosova”

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 26 April 2017

Kryetari i degës së AAK-së në Prishtinë, Avni Arif, bashke me disa natar të tjerë të kësaj partie kanë shkuar në Francë për të vizituarish kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj.

Arifi ka thënë se lufta për liri është jo vetëm e drejtë por edhe obligim për secili, raporton infokusi.com

“Ramushi është Kosova” kane qenë fjalët më ët cilat Arifi ka përfunduar postimin

-Advertisement-

Postimin e plotë të Arifit bashkë me fotografi mund ta gjeni më poshtë:

“Drejtësia për Ramushin është Drejtësi për Kosovën. Cenimi i lirisë së Ramushit është mohim në dinjitet dhe integritet të secilit Shqiptarë kudo që është ai apo ajo. Lufta për liri është jo vetëm e drejtë por edhe obligim për secilin. Ramushi është Kosova”/INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shijoni eksperiencën e re të blerjes në Meridian Express x EXFIS!

Të tjera