Rozë

Ariana sikur të mos linde, gëzoj forma të mira trupore

Autori: Gazeta inFokus 16:32 | 21 May 2020

Ariana Fejzullahu vazhdon të gëzoj forma të mira.

Ariana Fejzullahu njihet si gruaja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Ajo gjithashtu është një femër mjaft atraktive dhe aktive edhe me paraqitjet që bën nëpër rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi Ariana ka pozuar në një atmosferë festive derisa ka vënë në pah linjat e saj në formën më të mirë.

Kujtojmë që ajo dhe Ermali janë prindër të 4 fëmijëve dhe vazhdimisht i shohim të përkushtuar ndaj familjes së tyre.

Të tjera