Rozë

Ariana e Ermalit po shkëlqen nga bukuria

Autori: Gazeta inFokus 19:55 | 20 May 2020

Është nënë e 4 fëmijëve dhe vazhdon të jetë në formë perfekte, me linja të përkryera e bukurisë mahnitëse.

Është bashkëshortja e këngëtarit të njohur e shumë të dashur, Ermal Fejzullahu, Ariana.

Çifti simpatik të cilët komentohen shumë kanë një jetë të lumtur familjare, e kjo si duket ka ndikuar që Ariana të shfaqet pozitive dhe e buzëqeshur përherë.

Edhe në një imazh të publikuar së fundi, ajo u shfaq atraktive me grim të theksuar, e qeshur në fytyrë dhe reflektonte plotë lumturi.

Ndërkohë, kujtojmë që Ermali dhe Ariana bashkë me fëmijët e tyre këtë kohë pandemie e kanë kaluar në Brezovicë.

Të tjera