Rozë

Argjentina Ramosaj ia dha flakën Prishtinës me këmbën lart

Autori: Gazeta inFokus 20:37 | 04 August 2021

Këngetarja Argjentina Ramosaj ka postuar një fotografi të re.

Bukuroshja brune ka mahnitur rrjetin me një fotografi e veshur me fustan lëkurë të hapur të këmba, duke u shoqëruar nga mikja e saj, shkruan InfoKosova.

Argjentina ka kohë që nuk është aktive me projekte të reja, duke iu përkushtuar më shumë familjes.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë.

Të tjera