Rozë

Argjentina më e nxehtë se kurrë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 22:51 | 24 August 2017

Së fundmi këngëtarja Argjentina Ramosaj ka filluar të shfaq shumë linja trupore.

Ajo shihet duke u kënaqur tejmase me burrin dhe me djalin e saj në detin Shqiptar, Dhermi shkruan Infokusi.

Në fotot e fundit që ajo ka postuar në instastory duket shum e nxehtë dhe gati për të bërë plazh me bikini të zezë./Infokusi

-Advertisement-

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera