Rozë

Ardian Bujupi me nuse nga Kosova?

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 16 May 2017

Është i komentuar dhe i pëlqyer jashtëzakonisht shumë, veçanërisht nga gjinia femërore. Jo rrallë emri i tij ka qenë kryetituj i shkrimeve rozë edhe për jetën private.

Pikërisht për këtë temë, krahas shumë të tjerave ka folur këngëtari për emisionin N’gas’z në KTV. Duke treguar po ashtu nëse dëshiron që nusja e tij e ardhshme të jetë nga Kosova?

Më poshtë e keni linkun e plotë të emisionit.

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera