Rozë

Arbnora Ademi: Përveç se do jem në Netflix do flas dhe shqip

Autori: Gazeta inFokus 13:22 | 20 September 2022

Pjesë e “Dance with me” është bërë edhe aktorja Arbnora Ademi.

Në natën e parë të këtij spektakli Arbnora zbuloi se do jetë pjesë e Netflix, shkruan lajmi.net.

“Përveç se do jem në Netflix do flas dhe shqip”, tha ajo ndër të tjera.

Rikujtojmë, se moderatorja tash e sa kohë është zhvendosur në Turqi ku dhe është bërë pjesë e kinematografisë turke.

Të tjera