Rozë

Arbnora Ademaj feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi ajo sot!

Autori: Gazeta inFokus 19:29 | 24 January 2022

Ish- Miss Kosova, modelja, prezantuesja e aktorja e famshme Arbnora Ademaj vazhdon të cilësohet si njëra nga femrat më të suksesshme në shqiptari.

rel="nofollow"

Ajo sot ka ditëlindjen, ku mbushi plotë 33 vite jetë.

Në këtë datë speciale aktorja ka pranuar urime të shumta nga artistë vendor si dhe të huaj.

Më poshtë disa nga urimet e miqve dhe familjareve te saj.

Të tjera