Sport

Arbëria prezanton përforcimin e fundit për këtë verë

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 13 August 2020

Klubi i Arbërisë e ka prezantuar përforcimin e fundit për këtë afat kalimtar veror të transferimeve, shkruan Gazeta inFokus.

Arbëria ka nënshkruar kontratë me futbollistin nga Norvegjia, Willy Zamble.

Zamble luan si sulmues qëndro dhe pritet ta ndihmoj skuadrën nga Lipjani që do të luaj për herë të parë në Superligë.

Ai ka luajtur për disa skuadra në Norvegji dhe disa shtet tjera.

Më poshtë keni njoftimin e Arbërisë për transferimin e sulmuesit norvegjez./Gazeta inFokus/

Të tjera