Rozë

Arbenita shfaqet në foto pas dushit, “çmend” fansat

Autori: Gazeta inFokus 19:03 | 21 November 2021

Modelja dhe bukuroshja Arbenita Ismaili edhe sonte ka ditur të “nxeh” rrjetet sociale

Arbenita ka pozuar me një “bodymantil” pasi ka bërë një dush, derisa ka treguar asetet e saj seksi.

Edhe në këtë rast ajo ka ditur që të tërheq fansat e saj derisa ka marrë më shumë se 24 mijë pëlqime nga më shumë se 656 ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive me foto në rrjetet sociale, ku nuk heziton të tregojë asetet e saj. /Express/

Shiko foton:

Të tjera