Rozë

Arbenita rikthehet edhe “më e nxehtë” pas lindjes

Autori: Gazeta inFokus 17:00 | 17 May 2021

Ajo nuk ka shumë javë që është bërë nënë

Por, modelja Arbenita Ismaili duket se ka kthyer tërësisht format e saj.

Kështu së paku në disa fotografi që ajo ka postuar në Instagram e ku duket se bukuroshja shqiptare ka kthyer tërësisht format dhe është gati për karrierën e modelës përsëri.

Është për t’u lakmuar ky transformim i shpejtë, ku miliona femra e kanë problemin më të madhë të të rënit në peshë pas lindjes.

Kujtojmë se Arbenita është martuar me reperin Fero e të cilët tani janë prindër të një vajzë të cilën e kanë quajtur Nina.

Të tjera