Rozë

Arbenita mahnitë me linjat trupore në veshje sportive, partneri Fero i bënë komentin epik

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 23 June 2022

Nënë e një vajze por që nuk ngjanë fare.

Arbenita Ismajli i riktheu shpejt linjat trupore pas lindjes së, Ninës

Modelja shqiptare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku po merr vëmendje me postimet ku shfaqet atraktive dhe mjaft provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në veshje sportive ku theksonte linjat trupore perfektë.

Vëmendje mori edhe komenti i bashkëshortit të saj, reperi Fero, ai i ka komentuar me një emoji të ningjes.

Të tjera