Rozë

Arbenita Ismajli shfaqet tërheqëse

Autori: Gazeta inFokus 21:42 | 14 June 2024

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli është njëra ndër vashat më të bukura të vendit tonë.

Edhe pse ndonjëherë ajo shfaqet pa grim, dhe e lirshme, gjithsesi duket e bukur.

Kështu u duk ajo edhe pas timonit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera