Rozë

Arbenita Ismajli edhe në të zeza shëndrit në këto temperature të larta

Autori: Gazeta inFokus 20:53 | 23 June 2022

Modelja e njohur shqiptare Arbenita Ismaili vazhdo të pozoj dhe të jetë në qendër ani se është nënë.

Modelja mahnit me linjat e saj trupore sa herë që shfaqet në imazhe të reja

Ani se temperaturat tashmë thuajse janë përvëluese, po kështu duket edhe Arbenita e tërë e veshur në të zezë.

Të tjera