Rozë

Arbenita i tha “të gjitha” për ndarjen nga Fero

Autori: Gazeta inFokus 10:42 | 28 September 2021

Së fundmi është raportuar për ndarje mes Feros dhe Arbenitës. Kjo është plotësisht e pavërtetë!

Thashethemet dhe raportimet për ndarje nisën për faktin se ata të dy nuk ndjekin më njëri tjetrin në rrjete sociale.

Më pas, një tjetër postim i reperit duke dëgjuar këngën “I don’t f*** with you”, që menjëherë u mor si kunj për modelen dhe nënën e fëmijës së tij.

Por, jo gjithçka është ashtu siç duket, sepse një video që Arbenita ka publikuar së fundmi paraqet atë dhe reperin në një makinë duke dëgjuar muzikë.

Një mënyrë për të përgënjeshtruar thashethemet e fundit, kjo video e Arbenitës i tha të gjitha!

Etiketa:

Të tjera