Rozë

Arbenita dhe Nina kthehen në Kosovë, familjarët i pritën si dy princesha (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 18 June 2021

Çifti i njohur, Arbenita Ismalji dhe Fero, u bë prindër për herë të parë vetëm pak javë më parë. Modelja bukuroshe solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

Vogëlushja erdhi në jetë në Gjermani dhe pas dy muajsh në lëvizje, më në fund Fero dhe Arbenita janë kthyer në shtëpinë e tyre.

Po si u pritën Nina dhe Arbenita në shtëpi? Si princesha! Këtë na e tregojnë pamjet që vetë modelja ka publikuar në “Instastory”.

“Më në fund në shtëpi”- shkruan partnerja e reperi të njohur krahas postimit.

Të tjera