Lajme

Arben Vitia, Valbon Krasniqi dhe Naser Ramadani thërrasin konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 03 September 2021

Ministri i shëndetësisë, Arben Vitia së bashku me drejtorin e SHSKUK-së, Valbon Krasniqi dhe drejtorin e IKSHPK-së, Naser Ramdani do të mbajnë konferencë për media, shkruan Gazeta Infokus.

Konferenca do të mbahet tek ndërtesa e Qeverisë në orën 17:00.

Nuk dihet arsyeja se pse është thirrur kjo konferencë /Gazeta Infokus/

Të tjera