Lajme

Arben Vitia mbledh gastronomët, a po diskutohen masat e reja?

Autori: Gazeta inFokus 14:10 | 03 April 2021

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka thirrur sot në takim përfaqësuesit e Shoqatës së Gastronomëve.

Merret vesh se takimi tashmë ka nisur dhe se në këtë takim po diskutohet për masat e reja anti-covid.

Nga Shoqata e Gastronomëve kanë thënë se do të deklarohen për media pas një ore.

Ndryshe, gjatë javës së fundit kemi pas dhjetëra vdekje ditore si pasojë e Covid19.

Të tjera