Lajme

Arbana Xharra shfaqet për herë të parë pas sulmit, gjendja e saj është stabile (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:01 | 14 May 2017

Anëtarja më e re e Partisë Demokratike të Kosovës, Arbana Xharra, është rrahur me mjete të forta të shtunën në orët e hershme të mëngjesit nga persona tash për tash të panjohur.

Imazhet e saj pas rrahjes në parkingun e lagjes së saj, kishin ngallur reagimet të shumta në media dhe rrjetet sociale.Ajo sot është shfaqur për herë të parë publikisht në rrjetet sociale.

Në një fotografi të postuar në facebook, ish-kryeredaktorja e Zërit shihet në gjendje të mirë shëndetësore.

Marsi sjellë Magjinë në ETC

Të tjera