Rozë

Arbana Osmani ngre temperaturat (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 16 May 2017

Moderatoren Arbana Osmani nuk e kini parë kurrë më parë kaq shumë tunduese.

Ajo ka publikuar në Instagramine saj disa fotografi me një fustan veror.  Super kombinimi i Arbanës ka bërë që të bierë totalisht në sytë e fansave të saj.

Edhe pse vendi ku ka zgjedhur të bëjë setin fotografik është zgjedhur dhe më parë nga persona të ekranit, moderatorja ja del të shkëlqejë si gjithmonë.

Arbana ka shtuar ngjyrat në Instagramin e saj, pa harruar të falë shumë pozitivitet me buzëqeshjen e saj që nuk mungon asnjëherë.

Çfarë është transplantimi i flokëve?

Të tjera