Rozë

Arbana nuk durohet, i ulet burrit në prehër dhe…

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 27 July 2021

Arbana Osmani po shijon pushimet e saj në shtetin Italian.

Ajo po shëqrohet nga partneri i saj aktual, Eduart Grishaj, shkruan INFOKOSOVA.

Moderatorja bukuroshe publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme me të cila komentohet në mediat rozë.

E një fotografi e till u komentua gjerë e gjate, pasi Arbana ishte ulur në prehrin e burrit dhe po përqafoheshin.

Të tjera