Lajme

Arban Abrashi sponsorizon kritikat ndaj Albin Kurtit

Autori: Gazeta inFokus 20:52 | 14 January 2021

Tashmë kur ka filluar të ndihet në ajër fushata parazgjedhore janë ndezur edhe motorët e politikanëve për të kritikuar njëri tjetrin shkruan Gazeta inFokus.

Njëri ndër ta është edhe Arban Abrashi i LDK-së, i cili po i sponsorizon kritikat që ia ka bërë Albin Kurtit të LVV-së.

Mirëpo në 73 komente që ai ka marrë në një status të sponsoruar në Facebook vetëm tre i japin të drejtë atij, kurse 70 të tjerë i kanë dhënë të drejtë Albin Kurtit dhe janë vënë në mbrojtje të tij./Gazeta inFokus/

Të tjera