Rozë

Anxhelina e Beatrix ishin prishur për këtë mashkull

Autori: Gazeta inFokus 16:35 | 21 June 2022

‘Sherri’ mes kushërirave, Anxhelina Hadërgjonaj më në fund zbulon të vërtetën

Në mediet shqiptare ka qarkulluar lajmi se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj për një kohë i kishin prishur raportet mes vete.

Shkak i sherrit mes dy kushërirave thuhej se ishte grimeri Ariel, miku i ngushtë i Anxhelinës ku Beatrix i kërkoi atij ta ndihmonte për mundësi të reja në Los Angelos.

Mirëpo, kjo gjë nuk i pëlqeu Anxhelinës, shkruan “Kosovarja”.

Aktualisht vajzat e tezes kanë raporte korrekte, madje Anxhelina po e mbështet Trixen.

Të tjera