Rozë

Anxhela Martini ‘trondit’ gjithë Milanon, nuk do e besoni sa seksi duket! (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 07:48 | 09 July 2017

Është padyshim një nga modelet me origjinë shqiptare më të bukura dhe diçka të tillë Anxhela Martini e ka dëshmuar gjithnjë.

Kohët e fundit modelja me famë botërore ka nisur të mos jetë shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar rrallë foto. Këtë herë ajo është shfaqur më në formë se kurrë e veshur me nje fustan të shkurtër të bardhë ndërkohë që ka qenë duke shëtitur qenushin e saj.

“Duke dalë më të voglin tim”, – ka shkruar Anxhela krahas fotos në Instagram.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera