Lajme

Anulohet mbledhja e Komisionit për Integrime Evropiane

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 02 May 2017

Është anuluar mbledhja e Komisionit parlamentar për Integrime Evropiane, në të cilën ishte paraparë të raportojë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi për raportin e vitit 2016.

Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress, Musli Krasniqi, zyrtar për informim në Kuvendin e Kosovës

Ai nuk ka bërë të ditur arsyen e anulimit të mbledhjes së këtij komisioni.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera